• تلفن09144118533
  • ایمیلinfo@lunio.ir
  • آدرستهران ، صادقیه ، امنیت شبکه لونیو
  • ساعتهای آزاد10 صبح تا 8 شب
  • تلفن09144118533
  • ایمیلinfo@lunio.ir
  • آدرستهران ، صادقیه ، امنیت شبکه لونیو
  • ساعتهای آزاد10 صبح تا 8 شب

ذخیره ساز HPE StoreEasy Storage

معرفی ذخیره ساز سری HPE StoreEasy Storage

StoreEasy یک راه حل ذخیره ‌سازی نرم‌ افزاری است که توسط شرکت HPE یا Hewlett Packard Enterprise تعبیه شده است. این ذخیره ساز HPE StoreEasy برای سازمان‌ها و کسب‌وکارهایی که نیاز به ذخیره‌ سازی و مدیریت داده‌های محلی دارند، طراحی شده است.

StoreEasy با استفاده از سخت ‌افزارهای خود از جمله سرورها، دیسک‌های ثابت، شبکه‌ها و نرم‌افزارهای ذخیره‌ سازی، امکانات متنوعی را برای ذخیره ‌سازی، مشارکت، مدیریت و حفاظت از داده‌ها فراهم می‌کند. این راه حل امکان ایجاد پوشه‌ها و مجازی ‌سازی فضای ذخیره‌ سازی را دارا است و به مدیریت و اشتراک گذاری داده‌ها از طریق شبکه بین کاربران اجازه می‌دهد.

StoreEasy قابلیت اتصال به شبکه‌های مختلف را دارد و پروتکل‌های مختلفی مانند NFS (Network File System) ، SMB (Server Message Block) و iSCSI (Internet Small Computer System Interface) را پشتیبانی می‌کند. همچنین امکانات مختلفی مانند توزیع بار، رمزگذاری داده‌ها، پشتیبانی از تکنولوژی های فشرده سازی و تکثیر، مانیتورینگ و گزارش‌ دهی در StoreEasy موجود است.

با استفاده از StoreEasy، سازمان‌ها می‌توانند داده‌های خود را به صورت محلی ذخیره کرده و به طور مؤثر از مدیریت و اشتراک گذاری آنها بین کاربران استفاده کنند. همچنین این ذخیره ساز راه حل امنیت داده‌ها را تضمین می‌کند و قابلیت راه‌ اندازی و استفاده آسان را دارد.

نوع جدیدی از ذخیره سازی فایل‌های بهینه، کارآمد، ایمن و بسیار در دسترس است. این ذخیره ساز قابلیت دیتای کپی برداری غیر مزاحم دارد که به طور متوسط ​​50 تا 60 درصد در فضای ذخیره ساز صرفه جویی می‌کند. امنیت را از طریق ویژگی‌هایی مانند رمزگذاری داخلی، کنترل‌های دسترسی پیچیده، عکس‌های فوری آنلاین، و امکان اجرای نرم‌افزار حفاظت نقطه پایانی و پشتیبان‌گیری در داخل هواپیما فراهم می‌کند تا داده‌ها در حالت استراحت و در حال پرواز محافظت شوند.

HPE StoreEasy Storage به راحتی با محیط‌های جدید ادغام می‌شود و در عین حال به متخصصان فناوری اطلاعات و مدیران ذخیره ‌سازی شما یک تجربه مدیریتی ساده و منسجم را ارائه می‌دهد. این ذخیره ساز به طور تاثیرگذاری از طیف گسترده‌ای از بارهای کاری از طریق پروتکل‌های فایل غنی و مقیاس برای صدها و هزاران کاربر همزمان پشتیبانی می‌کند.

با امنیت داخلی که برای این استوریج تعبیه شده است، داده‌های شما به خوبی محافظت می‌شوند و در زمان و مکانی که کاربران می‌خواهند به آن دسترسی داشته باشند، در دسترس خواهند بود. همچنین شما را قادر می‌سازد تا شرایط حفاظت مانند آنتی ویروس را بر روی خود سیستم نصب و اجرا کنید و هزینه و پیچیدگی اتصال یک سرور محافظت از این شرایط خارجی را کاهش می‌دهد. با ویژگی‌هایی از جمله نظارت مداوم بر سلامت، دیسک‌های سیستم‌عامل آینه‌ای، محافظت پیشرفته از حافظه و موارد دیگر، می‌توانید راه‌حلی بسیار در دسترس را برای کاربران ارائه دهید که داده‌های آنها را در دسترس نگه می‌دارد. ناگفته نماند پشتیبانی و تخصص متخصصان ذخیره‌ سازی دارای گواهی HPE بسیار ماهر رسام سرور ایرانیان می تواند ارائه دهد.

معرفی ذخیره ساز سری HPE StoreEasy Storage

نصب و راه اندازی StoreEasy، به صورت شرایط استقرار ساده و سرعت‌بخش است در حالی که از خطاهای پیکربندی اولیه جلوگیری می‌کند.

داشبورد HPE StoreEasy تمام اطلاعات وضعیت کلیدی مانند استفاده از ظرفیت، عملکرد و سلامت را در یک رابط واحد ادغام می‌کند تا نیاز به استفاده از چندین ابزار را کاهش دهد.

ابزار تأمین فضای ذخیره‌ سازی مبتنی بر بهترین شیوه‌ها، فضای ذخیره‌ سازی سیستم را کشف می‌کند و تنظیم را برای عملکرد بهینه، ظرفیت بهینه یا یک پیکربندی متعادل توصیه می‌کند.

مجموعه‌ای غنی از نسخه‌های پروتکل SMB/CIFS و NFS به علاوه iSCSI نیز.

50 تا 60 درصد صرفه جویی در فضا با حذف مجدد داده‌های تکراری.

کنترل‌های داده‌های شرکتی از جمله رمزگذاری داده‌ها، پاک کردن داده‌ها، اجرای رمز عبور صفحه قفل کاربر، طبقه بندی فایل‌ها و سهمیه‌های ذخیره سازی را فراهم می‌کند.

سیستم HPE Active Health، درایوهای سیستم عامل آینه‌ای، فن‌های اضافی (در همه مدل‌ها موجود نیست) و قدرت، حفاظت پیشرفته از حافظه و سیستم فایل خود ترمیمی آنلاین.

در دسترس بودن محصول – HPE StoreEasy 1450 ، 1540، 1650، 1850 و 3840.

مروری اجمالی بر بارزترین و مهم‌ترین ویژگی‌های HPE StoreEasy

این نمونه کارها شامل دو دستگاه سرویس دهی فایل هدفمند و یک شبکه متصل است

دروازه ذخیره سازی (NAS) برای پاسخگویی به انواع نیازهای استقرار مشتری، از جمله:

HP StoreEasy 1000 Storage یکپارچه سازی فایل در سطح ورودی که برای مشاغل، دفاتر شعب و گروه های کاری کوچک ایده آل است.

HP StoreEasy 5000 Storage دسترس بودن کلید در دست، فعال-فعال بالا را برای محیط‌های متوسط، برای Microsoft Windows Server 2012 Hyper-V بهینه شده است و برای محیط‌های کاربردی مجازی سازی شده مناسب است.

HP StoreEasy 3000 Storage یک دروازه فایل طراحی شده است برای استفاده با دیسک موجود آرایه‌ها این ذخیره ساز اچ پی ای که به طور کامل از HPE 3PAR Storage و HPE StoreVirtual Storage پشتیبانی می‌کند و ذخیره سازی را فعال خواهد کرد.

کلاینت‌ها برای تغییر پویا فایل‌ها و مسدود کردن ظرفیت‌ها.

کارایی که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می‌شود.

HPE StoreEasy Storage همچنین مدیریت مرکز داده را ساده کرده و هزینه را کاهش می‌دهد.

جلوگیری از تکرار بهینه شده این قابلیت استفاده از ظرفیت موجود را افزایش می‌دهد.

سیستم‌ها، کاهش نیاز به فضای ذخیره سازی و رفع نیاز به خرید و سخت افزار اضافی را مدیریت کنید.

HPE StoreEasy خطر تهدیدات امنیتی داده‌ها را با این امکان را به مشتریان می‌دهد که:

از داده ها در حالت استراحت با رمزگذاری سیستم فایل جاسازی شده محافظت کنید.

انتقال داده‌ها را با رمزگذاری داده‌ها در پرواز ایمن کنید.

از اطلاعات درایوهای قابل جابجایی از طریق رمزگذاری درایو BitLocker Windows محافظت کنید.

از بین بردن دسترسی غیرمجاز به اطلاعات با زیرساخت طبقه بندی فایل.

از قابلیت‌های آنتی ویروس و پشتیبان گیری مستقیماً روی سیستم استفاده کنید.

The post ذخیره ساز HPE StoreEasy Storage appeared first on رسام سرور.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *